Apie investavimą, informaciją ir žinias

Neretai žmonės svarsto: „Kur man investuoti 1, 5 ar 10 tūkst. Lt, kad tai duotų didžiausią grąžą?“

 

Mano patarimas būtų toks – jeigu turite tokią sumą, geriausia investuoti ją į savo protą ir žinias.

 

Drįstu teigti, kad jokia kita investicija negali lygintis uždarbio potencialu ir grąža ilgoje perspektyvoje.

 

Kodėl?

 

Todėl, kad verslo „know-how“, patirtis, žinios dažnai yra  pagrindinis šiuolaikinių įmonių turtas.

 

Kiek šiandien gali būti vertas Google rūšiavimo algoritmo kodas? Kiek gali  būti vertos specifinės žinos apie tai,  kaip „pergudrauti“ Google algoritmą konkurentų atžvilgiu? Kiek gali būti vertos žinios, padėsiančios legaliai sutaupyti apie 20% “Google AdWords” reklamos išlaidų per mėnesį? O jeigu įmonė išleidžia 1000 eurų per mėnesį ir mes tas pačias žinias parduosime 100 ar 1000 įmonių? Kiek gali būti verta „Facebook“ sistema, sugebanti nemokamai paskleisti reklamą kaip virusą draugams, draugų draugams ir draugų draugų draugams? Kiek gali būti vertas patarimas įmonei, kaip legaliai mokėti mažiau mokesčių arba suteiktos žinios, kaip surasti patikimus prekybos partnerius kitoje šalyje?

 

Taip, tai tik idėjos. Ir tol, kol jų kas nors nepradės įgyvendinti, tol jos liks bevertės.

 

Visgi, patikėjus idėja ir ją įgyvendinus, tai gali virsti dideliu verslu - vertu tiek, kiek Jūs pats paprašysite už jį. Vertu tiek, kiek kažkam kitam bus sukurta vertės.

 

Taip, Internete yra daug bevertės, apgaulingos informacijos ir tam, kad „atsijoti“ tuos aukso grūdelius, reikia aiškiai žinoti, ko ieškai, investuoti savo laiką ir pinigus.

 

Labai vertingą informaciją sunku tikėtis rasti nemokamai, todėl dažnai man tenka rizikuoti ir investuoti. Žinoma, ne visada gaunu tai, ko tikėjausi. Kaip ten bebūtų,  kai potenciali grąža yra 10, 100 ar 1000 kartų didesnė už investuotą sumą, kodėl nepriimti tokios rizikos?

 

Aš tuos žinių „aukso grūdelius“ atrenku, rūšiuoju, išbandau jų efektyvumą Lietuvoje bei užsienyje ir perduodu kitiems.

 

Jeigu branginate savo laiką ir norite gauti vertingų patarimų - susipažinkite su mano SEO mokymų programomis arba tiesiog rašykite e-paštu:  mindaugas (eta) seokursai.lt